Viyana Uçak Bileti

Viyana kalkışlı ve varışlı tüm uçuşları buradan sorgulayabilirsiniz.

Türkiye-Viyana Direkt Uçuşlar

-

Viyana Hakkında

Yazların ılık ve yağışlı, kışların ise soğuk geçtiği Viyana seyahati için en uygun aylar yazın ve bahar aylarıdır. Şehirde ulaşım ağı çok kolaydır. Hatta Vienna card satın alarak hem toplu ulaşıma binebilir hem de müzeleri gezebilirsiniz.

Havalimanı kent merkezine 20 km uzaklıktadır. Otobüs, tren ya da hafif raylı sistemle ulaşım sağlanır.Tatlı ve ekmek çeşitleri konusunda alternatif seçenekler sunan Viyana'da hamur işlerine düşkünler için de güzel lezzetler bulunur.

Avusturya'nın başkenti Viyana, sanatla içi içe bir yaşam sürebileceğiniz tarihi bir şehirdir. Burası sokak müzisyenleriyle renklenen, ihtişamlı yapılarıyla gözünüzü şenlendiren ve tadına doyulmaz kahveleriyle tatlanabileceğiniz keyifli bir şehirdir. Küçük ama gezmesi kolay Viyana'da Stephen Katedralı, Schönbrunn Sarayı, Belvedere Sarayı, Hofburg Sarayı gibi çok sayıda saray gezebilirsiniz. Ayrıca Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi ve Graben Caddesi gibi yerler de gezilebilir. Sokak çalgıcılarını dinlerken bir yandan sokak kafelerinde kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Viyana Ulaşım

Avusturya'nın en önemli havalimanı olan Viyana Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için yolcular çok sayıda ulaşım imkanına sahip. Toplu taşıma araçlarından özel kiralama seçeneklerine kadar birçok ulaşım alternatifinin bulunduğu şehirde rahatlıkla havalimanı ile merkez arasında yolculuk edebilirsiniz.

Ulaşımın yanı sıra yeme içme, konaklama ve alışveriş imkanlarının da çok seçenekli olarak sunulduğu havalimanında aradığınız ve ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.

Ekonomik ulaşım seçeneklerinden olan otobüsler ile şehir merkezine kolayca gitmeniz mümkün. Hem bölgeler arası hem ülkeler arası yolculuk yapmanıza imkan tanıyan otobüslerde birçok hat bulunuyor. Haftanın her günü ve günün 24 saati hizmetinizde olan otobüsler ile şehir merkezine, Wien West ve Wien Meidling tren istasyonlarına 20 dakika ile 45 dakika arasında değişen vakitlerde gidebilirsiniz.

Hem ekonomik hem de hızlı ulaşım tercihlerinizden bir diğeri de car-sharing olabilir. Sizin için belirlenen araca binmeden önce gerekli ücreti ödeyerek araca binmeniz ve nereye istiyorsanız oraya gitmeniz yeterli. Üstelik aracı istediğiniz yerde bırakma imkanınız da var. Havalimanındaki Car2go ve Drivenow firmalarından bu hizmeti alabilirsiniz.

Viyana Rotalar

Viyana-İstanbul

Viyana-Ankara

Viyana-Ankara

Viyana-Adana

Viyana-Van

Viyana-Yurtdışı

Viyana-Amsterdam

Viyana-İstanbul

Ankara-Viyana

Viyana-Münih

Viyana-Milano

Duyurular

Viyana Ankara Thy Uçuşları

Viyana 2020 Online Uçak Bileti

Viyana Graz Servisleri

İstanbul Viyana Direkt Uçuşlar

İşlem yapılıyor
Lütfen bekleyiniz
Biletler Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz
Dönüş biletleri
Yükleniyor
| TURSAB BELGE NO : 5970
| E-Mail : destek@adekaturizm.com