Moskova Uçak Bileti

Moskova kalkışlı ve varışlı tüm uçuşları buradan sorgulayabilirsiniz.

Türkiye-Moskova Direkt Uçuşlar

-

Moskova Hakkında

Dünyanın en gelişmiş metro ağlarından birine sahip Moskova'da pek çok istasyon adeta bir sanat galerisine benzer. Buna rağmen şehir merkezinde trafik yoğundur. Ancak metro ile her yere rahatlıkla gidebilirsiniz. 10 milyondan fazla insanın yaşadığı Moskova'da özellikle dağılan Sovyetler Birliği rejiminden sonra oluşan yeni ve çok zengin bir kitle de yaşamaktadır. Oligark adı verilen bu milyarderler genelde Moskova'da yaşar. Bu yüzden kentte çok sayıda ünlü ve pahalı markalar bulabilirsiniz. Moskova aynı zamanda dünyanın en pahalı şehirlerinden biridir.

Ekonomiye yön veren şehirlerden biri olan Moskova, çok sayıda turist de çeker. Festivalleri, tiyatro oyunları, sergileriyle aynı zamanda sanat şehridir de. Kentin kendine özgü taş yapılı binaları vardır. Dünyanın en eski metrosu burada kurulmuştur ve metro hala en yaygın ulaşım aracıdır. Tabi artık klasik haline gelmiş kırmızı renkli iki katlı otobüsleri de unutmamak gerekir.

Ortasından Volga nehrinin aktığı Moskova'da, kışın çok soğuk bir iklim vardır. Bu yüzden turistik gezi yapmak istiyorsanız yaz ya da bahar aylarını tercih edin. Bu şehirde tarihle iç içe keyifli geziler yapabilirsiniz. Kremlin Sarayı, Aziz Vaseli Katedrali, Kızıl Meydan ve meydanın etrafındaki tarihi yapılar mutlaka görülmesi gereken yerlerdir. Bir de tekne turu yapmanızı tavsiye ederiz. Moskova'da Sheremetyevo Uluslararası Havalimanı'ndan hava yoluyla ulaşım sağlanır. Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 30 km uzaklıktadır ancak metro ya da otobüsle ulaşım sağlanabilir.

Moskova Ulaşım

Moskova Oblastı’nın Domodedovo şehrinde bulunan Domodedovo Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına taksi, havaalanı servisleri, tren, otobüsler ve araç kiralama ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel aracınızla da şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Rusya’nın en işlek havalimanı olan Domodedovo Havalimanı’ndan şehre ulaşım için tercih edebileceğiniz çok sayıda seçenek mevcut.

Rusya’nın en işlek üç havalimanından biri olan Sheremetyevo Havalimanı’ndan şehre ulaşım için tercih edebileceğiniz çok sayıda seçenek mevcut. Moskova Oblastı’nda bulunan Vnukovo Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına taksi, havaalanı servisleri, tren, otobüsler ve araç kiralama ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel aracınızla da şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Bykovo Havalimanı, şehir merkezinin 35 km güneydoğusunda bulunuyor. Günümüzde hava trafiğinin ve ziyaretçi kitlesinin artışından ötürü hızlı bir restorasyon gerçekleştiren havalimanından şehir merkezine geçmek için birçok ulaşım seçeneği bulunuyor.

Moskova Rotalar

Moskova-İstanbul

Moskova-Ankara

Moskova-Ankara

Moskova-Adana

Moskova-Van

Moskova-Yurtdışı

Moskova-Amsterdam

Moskova-Moskova

Ankara-Moskova

Moskova-Münih

Moskova-Milano

Duyurular

Moskova Ankara Thy Uçuşları

Moskova Gatwick 2020 Bilet Fiyatları

Moskova Heathrow Servisleri

İstanbul Moskova Direkt Uçuşlar

İşlem yapılıyor
Lütfen bekleyiniz
Biletler Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz
Dönüş biletleri
Yükleniyor
| TURSAB BELGE NO : 5970
| E-Mail : destek@adekaturizm.com